Morena

październik 2019

WTOREK | 18.30 kurs jogi dla początkujących | 20.00 kurs jogi pogłębiający praktykę

ŚRODA | 16:45 joga dla dzieci

CZWARTEK | 18.30 kurs jogi dla początkujących | 20.00 kurs jogi pogłębiający praktykę

JOGA DLA KAŻDEGO

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych praktykowaniem jogi, również dla osób początkujących. Poznasz na nich rozmaite sekwencje pozycji ze wszystkich grup asan (pozycji ciała - stojących, siedzących, skłonów, wygięć do tyłu i skrętów) równoważących ciało pod względem elastyczności i siły. Ponadto, nasze zajęcia są wzbogacone o elementy redukcji napięcia powięzionego ciała i rozwoju świadomości sensorycznej SATYA, głębokiego rozciągania Mindful Yin Yoga®, głębokiego relaksu Restorative Yoga® oraz praktyki uważności mindfulness.

Do grupy można dołączyć w każdej chwili; uczestników obowiązują miesięczne lub kwartalne karnety. Zainteresowanych Jogą dla każdego zapraszamy do Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego GTS.

KURS DLA POCZĄTKUJĄCYCH, CZYLI JOGA OD PODSTAW

Na tym kursie krok po kroku dowiesz się, jak właściwie wykonywać podstawowe asany (pozycje ciała), aby wydobyć zdrowotne korzyści płynące z praktyki jogi. Zbudujesz równowagę i elastyczność. Rozwiniesz koncentrację i świadomość oddechu.

KURS POGŁĘBIAJĄCY PRAKTYKĘ

Dla osób, które ukończyły Kurs dla Początkujących i są gotowe ugruntować oraz pogłębić swoją praktykę pod względem technicznym i kondycyjnym, aby przygotować ciało i umysł na nowe, trudniejsze asany.

Zakończyliśmy nabór na jesienną edycję kursów jogi w Gdańsku Morenie. Serdecznie zapraszamy na kolejną, zimową edycję.

KURS MBLC, CZYLI ŻYCIE OPARTE NA UWAŻNOŚCI

Mindfulness Based Living Course to proces zakorzeniania postawy uważności w codziennym życiu poprzez stopniowe nabywane umiejętności z zakresu podstawowych technik metody MBLC. Na kursie krok po kroku uczymy jak rozwinąć zdolność do rozpoznawania, uświadamiania sobie, wszystkiego, co dzieje się właśnie w naszym bieżącym doświadczeniu i świadomego odpowiadania na wszystko, co się ujawnia z życzliwością i współczuciem, uwalniając się od nawykowego myślenia czy reakcji. Kurs przeznaczony dla osób zarówno początkujących jak i wszystkich, które chcą ugruntować oraz pogłębić swoją praktykę.

Zakończyliśmy nabór na jesienną edycję kursu mindfulness w Gdańsku Morenie. Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję.

JOGA DLA DZIECI, CZYLI POCIECHY NA MACIE

Zajęcia jogi dla dzieci trwają 45 minut i są bardzo urozmaicone. Obejmują zarówno praktykę dynamiczną z elementami zabawy jak i statyczną skierowaną na rozwijanie uważności (mindfulness) oraz naukę głębokiego relaksu. Joga umożliwia dzieciom pracę nad budowaniem właściwej postawy ciała, wzmacnia siłę i zwiększa elastyczność. Równocześnie rozwija koncentrację, cierpliwość i pewność siebie.

Do grupy można dołączyć w każdej chwili; maluchów obowiązują karnety miesięczne lub na pojedyncze zajęcia.

 

VINYASA YOGA

Na zajęciach Vinyasa yogi uczysz się płynnie przechodzić z jednej asany do następnej, które razem tworzą  sekwencję płynnych ruchów (np. otwierającą biodra lub wzmacniającą ‘centrum’). W pozycji pozostajesz od trzech do pięciu oddechów koncentrując się przede wszystkim na przepływie energii i prawidłowym oddychaniu. Poziom intensywności i trudności sekwencji prowadzący zajęcia dostosowuje do poziomu zaawansowania grupy. Zajęcia jogi dynamicznej rozpoczniemy z początkiem wiosny.

Do grupy można dołączyć w każdej chwili; uczestników obowiązują miesięczne lub kwartalne karnety.

Zapisy i prowadzenie: 

Łukasz Rybiński  +48 510 672 568 | yoga.lukasz@gmail.com

 
 

Be Montessori School

ul. Schuberta 79
Gdańsk

 
23.png
 

 CENNIK

Joga dla dzieci:

pojedyncze zajęcia | 25 zł 

karnet na 4 zajęcia z rzędu | 80 zł

Karnet 4-ech wejść jest ważny od dnia zakupu na zajęcia kolejno następujące po sobie.

Opłaty za niewykorzystane zajęcia nie podlegają zwrotowi, ani przeniesieniu na kolejny miesiąc.