Nauczyciele

 profesjonalni I uważni I przyjaźni

 

Nasi nauczyciele posiadają stosowne certyfikaty zdobyte u mistrzów jogi w Indiach, w Wielkiej Brytanii i w Hiszpanii. Wciąż pogłębiają swoją wiedzę teoretyczną i rozwijają umiejętności praktyczne uczestnicząc w rozmaitych szkoleniach dla nauczycieli (CPD - continuing professional development) na całym świecie.

 
 
 
KR.jpg

Krystyna Rybińska E-RYT, YACEP

Ukończyła filozofię. Jogę praktykować zaczęła w trakcie studiów podążając tropem tradycji wschodu, w których rozwój wewnętrzny jest ściśle skorelowany z pracą z ciałem. Nieprzerwanie uczy jogi od 2008 roku. Podstawy techniczne zdobyła na trzyletnim kursie nauczycielskim u Jurka Jaguckiego w metodzie IYENGARA oraz w trakcie wielu warsztatów doskonalących z nauczycielami w stopniu senior. W 2016 roku odbyła szkolenie w metodzie ASHTANGA VINYASA YOGA w Dharamsali w Indiach. Pogłębiając wiedzę na temat praktyki uważności (mindfulness) oraz pracy z powięziami ukończyła szkolenie nauczycielskie w metodzie MINDFUL YIN YOGA pod okiem Kathy Ward w Hiszpanii (Mindful Yoga Academy). Jest nauczycielką certyfikowaną przez Yoga Alliance USA, a także jedną z dwóch nauczycielek w Polsce posiadających certyfikat ADVANCED RESTORATIVE YOGA TRAINER® od Judith Hanson Lasater, upoważniający do stosowania jogi regeneracyjnej w celach terapeutycznych. W czasie wolnym pisze teksty o filozofii oraz jodze dla magazynu Yoga & Ayurveda. Ponadto, współpracuje także z portalem Yogi Times.

Wierzy, że joga pomaga odbudować głęboki, autentyczny związek zarówno ze światem zewnętrznym, jak i wewnętrznym.

 

 

 

Łukasz Rybiński E-RYT, YACEP

Z wykształcenia filozof i muzyk. Przygodę z jogą rozpoczął w metodzie Iyengara, która pozwoliła mu zbudować solidne podstawy techniczne dla bezpiecznej praktyki. Od kiedy odkrył wewnętrzną siłę, zrównoważenie i wyciszenie płynące z praktyki Ashtanga Vinysa Yogi codziennie staje na macie. Zafascynowany introspekcyjnym i medytacyjnym aspektem płynnej i dynamicznej praktyki jogi połączonej z oddechem, w 2016 ukończył intensywne szkolenie nauczycielskie w Dharamsali w Indiach w metodzie ASHTANGA VINYASA YOGA kładącej nacisk na właściwe ułożenie ciała w asanach (alignment oriented). Jest nauczycielem certyfikowanym przez Yoga Alliance USA, E-RYT® (Experienced Registered Yoga Teacher) i YACEP® (Yoga Alliance Continuing Education Provider). Uczy w stylu Vinyasa i Ashtanga Vinyasa Yoga. Na swoich zajęciach zwraca szczególną uwagę na poprawną i dostosowaną do poziomu zaawansowania uczestników technikę wykonywania pozycji.

Poza jogą codzienne praktykuje uważność (mindfulness) i medytację chrześcijańską. 

_DSC5548aaaaa.jpg