Pruszcz

sierpień 2019

 

PONIEDZIAŁEK | 19.00 joga dla każdego

ŚRODA | 19.00 joga dla każdego

Przerwa wakacyjna -15 sierpnia do 5 września włącznie! Od września nowy grafik - patrz KURSY.

JOGA DLA KAŻDEGO

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych praktykowaniem jogi, również dla osób początkujących. Poznasz na nich rozmaite sekwencje pozycji ze wszystkich grup asan (pozycji ciała - stojących, siedzących, skłonów, wygięć do tyłu i skrętów) równoważących ciało pod względem elastyczności i siły. Ponadto, nasze zajęcia są wzbogacone o elementy redukcji napięcia powięzionego ciała i rozwoju świadomości sensorycznej SATYA, głębokiego rozciągania Mindful Yin Yoga®, głębokiego relaksu Restorative Yoga® oraz praktyki uważności - mindfulness.

Do grupy można dołączyć w każdej chwili; uczestników obowiązują miesięczne lub kwartalne karnety.

KAMERALNY KURS JOGI DLA POCZĄTKUJĄCYCH, CZYLI JOGA OD PODSTAW

Na tym kursie krok po kroku dowiesz się, jak właściwie wykonywać podstawowe asany (pozycje ciała), aby wydobyć zdrowotne korzyści płynące z praktyki jogi. Zbudujesz równowagę i elastyczność. Rozwiniesz koncentrację i świadomość oddechu. ZAPISY

 

KAMERALNY KURS POGŁĘBIAJĄCY PRAKTYKĘ

Dla osób, które ukończyły Kurs jogi dla Początkujących i są gotowe ugruntować oraz pogłębić swoją praktykę pod względem technicznym i kondycyjnym, aby przygotować ciało i umysł na nowe, trudniejsze asany. ZAPISY

Otworzyliśmy nabór na jesienną edycję k a m e r a l n y c h kursów jogi w Pruszczu Gdańskim. Serdecznie zapraszamy. Zapisy rozpoczęte.

 

Zapisy i prowadzenie: 

Łukasz Rybiński +48 510 672 568 | yoga.lukasz@gmail.com

 
 

Publiczne Przedszkole im. Janusza Korczaka

ul. Żwirki i Wigury 8
Pruszcz Gdański

 
PPJK.png
 

CENNIK

Joga dla każdego:

pojedyncze zajęcia | 40 zł

karnet 4 zajęć | 140 zł

karnet 8 zajęć | 240 zł 

Karnet 4 wejść jest ważny od dnia zakupu na zajęcia kolejno występujące po sobie. Karnet 8 wejść jest ważny 30 dni od dnia zakupu. Powyższe karnety upoważniają do uczestnictwa w Jodze dla każdego prowadzone w Pruszczu Gdańskim i Gdańsku, we wszystkich lokalizacjach.

Dołącz do nas tam, gdzie w danym dniu jest Tobie najwygodniej. Opłaty za niewykorzystane zajęcia nie podlegają zwrotowi, ani przeniesieniu na kolejny miesiąc.