Back to All Events

WIECZORNY KURS MBLC


  • Gdański Teatr Szekspirowski 1 Wojciecha Bogusławskiego Gdańsk, pomorskie, 80-818 Poland (map)

Mindfulness Based Living Course | Życie Oparte na Uważności

Zapraszamy serdecznie na ośmiotygodniową wędrówkę ku bardziej świadomemu życiu, czyli na kurs Mindfulness Based Living, Życia w Oparciu o Uważność, certyfikowany przez Mindfulness Association.

AKCJA

Mindfulness Based Living Course, MBLC, to proces zakorzeniania postawy uważności w codzienność poprzez cykl ośmiu, cotygodniowych, dwugodzinnych spotkań w kameralnej grupie, realizowany w oparciu o program Certyfkowanego Kursu Mindfulness według Mindfulness Association.

Kurs MBLC ma wymiar praktyczny, służy stopniowemu nabywaniu umiejętności z zakresu podstawowych technik uważności, dzięki którym będziesz gotowy do samodzielnego ćwiczenia codziennej uważności.  Po każdej sesji otrzymasz materiały i nagrania do ugruntowania praktyki w domu, tak aby w nadchodzącym tygodniu rozwijać zdolność świadomego kierowania uwagi na bieżącą chwilę, jednocześnie ucząc się akceptacji własnych doświadczeń z życzliwością.

DLA KOGO

Dla wszystkich zarówno osób początkujących, jak i zainteresowanych pogłębieniem praktyki uważności. Kurs MBLC jest skierowany do osób poszukujących równowagi, energii, zdrowia, spokoju oraz sposobów na złagodzenie stresu zawodowego, międzyludzkiego; chcących wypracować regularną praktykę uważności w swoim życiu, zainteresowanych poznaniem funkcjonowania własnego umysłu.

CZAS

Każda środa od 27 marca do 15 maja 2019 roku, godz. 17.30 - 19.30.

Pomiędzy szóstą a siódmą sesją przypada “Dzień Uważności”, czyli dzień w którym praktykujemy w CISZY , unikamy rozmów ze sobą i rozmów telefonicznych w przerwach. Cały dostępny czas spędzamy w milczeniu. Dokładny termin do ustalenia z grupą.

MIEJSCE

Sala Spotkań w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim

PLAN

Tematyka spotkań cotygodniowych:

Tydzień 1 – Co to jest Mindfulness i po co praktykujemy uważność
Tydzień 2 – Ciało jako miejsce bycia obecnym
Tydzień 3 – Wprowadzenie podpory uważności
Tydzień 4 – Praca z rozkojarzeniem
Tydzień 5 – Badanie strumienia myśli
Tydzień 6 – Postawa obserwatora
Dzień praktyki w milczeniu - "Dzień Uważności"
Tydzień 7 – Samoakceptacja
Tydzień 8 – Życie w oparciu o Mindfulness, Podsumowanie – Reszta życia

PROWADZĄCY

Krystyna Rybińska | MBLC Teacher, E-RYT®, YACEP®

Nauczycielka mindfulness (uważności) i ośmiotygodniowych kursów MBLC (Mindfulness Based Living) certyfikowana przez Mindfulness Association. W trakcie szkolenia w Terapii Poznawczej Opartej na Uważności (MBCT "Mindfulness Based Cognitive Therapy") certyfikowanego przez Oxford Mindfulness Centre przy Wydziale Psychiatrii Uniwersytetu w Oksfordzie. Nauczycielka jogi certyfikowaną przez Yoga Alliance USA - E-RYT® (Experienced Registered Yoga Teacher), upoważniona do prowadzenia kursów doszkalających dla nauczycieli jogi YACEP® (Yoga Alliance Continuing Education Provider), a także jedną z dwóch nauczycielek w Polsce z certyfikatem ADVANCED RESTORATIVE YOGA TRAINER® od Judith Hanson Lasater, upoważniającym do stosowania jogi regeneracyjnej w celach terapeutycznych. Z wykształcenia filozof. W czasie wolnym pisze teksty o filozofii, oraz o jodze dla magazynu Yoga & Ayurveda. Współpracuje także z portalem Yogi Times. Wierzy, że praktyka uważności i joga pomagają odbudować głęboki, autentyczny związek zarówno ze światem wewnętrznym, jak i zewnętrznym.

CENA

990zł | 22 godzinny certyfikowany kurs uważności prowadzony przez nauczycielkę pod superwizją Mindfulness Assiociation, w tym:

8 spotkań dwugodzinnych plus 6 godzin praktyki w Dniu Uważności, czyli aż 22 godziny mindfulness.

Po każdej sesji uczestnicy otrzymają materiały i nagrania audio do samodzielnej praktyki w domu.

PŁATNOŚĆ

300 zł | zaliczka. Wpłaty będzie można dokonać na konto bankowe po wcześniejszym zgłoszeniu na maila.

Uwaga! Liczba miejsc jest  ograniczona, ponieważ kurs organizujemy dla określonej liczby osób. O rezerwacji decyduje kolejność zgłoszeń i wpłaty zaliczki.

ZAPISY I INFORMACJE:

Krysia +48 510672569 | yoga.krysia@gmail.comEarlier Event: March 9
KURS MBLC