Pruszcz

lipiec 2018

 

PONIEDZIAŁEK | 19.00 joga dla każdego z wyłączeniem 16 lipca

ŚRODA | 19.00 joga dla każdego z wyłączeniem 18 lipca

Z powodu naszego wyjazdu na odosobnienie medytacyjne zapraszamy wszystkich zainteresowanych praktyką do Gdańska na Stare Miasto. Zajęcia odbędą się w dniach 17 i 19 lipca o godzinie 19.15. Reprezentować nas będzie certyfikowana nauczycielka Agata Przybytkowska. Za chwilowe zamieszanie przepraszamy.

 

JOGA DLA KAŻDEGO

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych praktykowaniem jogi, również dla osób zupełnie początkujących. Poznasz na nich rozmaite sekwencje pozycji ze wszystkich grup asan (pozycji ciała - stojących, siedzących, skłonów, wygięć do tyłu i skrętów) równoważących ciało pod względem elastyczności i siły. Ponadto, nasze zajęcia są wzbogacone o elementy głębokiego rozciągania Mindful Yin Yoga®, głębokiego relaksu Restorative Yoga®   i praktyki uważności (mindfulness).

Do grupy można dołączyć w każdej chwili; uczestników obowiązują miesięczne lub kwartalne karnety.

 

KURS DLA POCZĄTKUJĄCYCH, CZYLI JOGA OD PODSTAW

Na tym kursie krok po kroku dowiesz się, jak właściwie wykonywać podstawowe asany (pozycje ciała), aby wydobyć zdrowotne korzyści płynące z praktyki jogi. Zbudujesz równowagę i elastyczność. Rozwiniesz koncentrację i świadomość oddechu.

 

KURS POGŁĘBIAJĄCY PRAKTYKĘ

Dla osób, które ukończyły Kurs dla Początkujących i są gotowe ugruntować oraz pogłębić swoją praktykę pod względem technicznym i kondycyjnym, aby przygotować ciało i umysł na nowe, trudniejsze pozycje.

 

Kolejną edycję kursów jogi w Pruszczu Gdańskim rozpoczniemy jesienią 2018 roku. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych.

 

Zapisy i prowadzenie: 

Łukasz Rybiński +48 510 672 568 | yoga.lukasz@gmail.com

 

CENNIK

pojedyncze zajęcia | 40 zł 

karnet 4 zajęć kolejno występujących po sobie | 120 zł

karnet 8 zajęć ważny 30 dni od dnia zakupu | 210 zł

Powyższe karnety upoważniają do uczestnictwa w zajęciach Joga dla każdego prowadzonych w Pruszczu Gdańskim i w Gdańsku, na Morenie.

Dołącz do nas tam, gdzie w danym dniu jest Tobie najwygodniej. Opłaty za niewykorzystane zajęcia nie podlegają zwrotowi, ani przeniesieniu na kolejny miesiąc.

 

 
 

Publiczne Przedszkole im. Janusza Korczaka

ul. Żwirki i Wigury 8
Pruszcz Gdański

 
PPJK.png