Pruszcz

wrzesień 2018

 

PONIEDZIAŁEK | 19.00 kameralna joga dla każdego

ŚRODA | 19.00 kameralna joga dla każdego

 

KAMERALNA JOGA DLA KAŻDEGO

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych praktykowaniem jogi, również dla osób zupełnie początkujących. Poznasz na nich rozmaite sekwencje pozycji ze wszystkich grup asan (pozycji ciała - stojących, siedzących, skłonów, wygięć do tyłu i skrętów) równoważących ciało pod względem elastyczności i siły. Ponadto, nasze zajęcia są wzbogacone o elementy głębokiego rozciągania Mindful Yin Yoga®, głębokiego relaksu Restorative Yoga®   i praktyki uważności (mindfulness).

Praktyka prowadzona dla maksymalnie dziesięciu osób. Do grupy można dołączyć w każdej chwili, ale decyduje ilość wolnych miejsc; uczestników obowiązują miesięczne lub kwartalne karnety. 

 

KAMERALNY KURS DLA POCZĄTKUJĄCYCH, CZYLI JOGA OD PODSTAW

Na tym kursie krok po kroku dowiesz się, jak właściwie wykonywać podstawowe asany (pozycje ciała), aby wydobyć zdrowotne korzyści płynące z praktyki jogi. Zbudujesz równowagę i elastyczność. Rozwiniesz koncentrację i świadomość oddechu. ZAPISY

 

KAMERALNY KURS POGŁĘBIAJĄCY PRAKTYKĘ

Dla osób, które ukończyły Kurs dla Początkujących i są gotowe ugruntować oraz pogłębić swoją praktykę pod względem technicznym i kondycyjnym, aby przygotować ciało i umysł na nowe, trudniejsze pozycje. ZAPISY

 

Z początkiem października wznawiamy wspólną praktykę w ramach trzymiesięcznych kursów jogi, na które serdecznie zapraszamy. Zapisy rozpoczęte. Czekamy na Was.

 

Zapisy i prowadzenie: 

Łukasz Rybiński +48 510 672 568 | yoga.lukasz@gmail.com

 

CENNIK

pojedyncze zajęcia | 40 zł 

karnet 4 zajęć kolejno występujących po sobie | 120 zł

karnet 8 zajęć ważny 30 dni od dnia zakupu | 210 zł

Powyższe karnety upoważniają do uczestnictwa w zajęciach Joga dla każdego prowadzonych w Pruszczu Gdańskim i w Gdańsku, na Morenie.

Dołącz do nas tam, gdzie w danym dniu jest Tobie najwygodniej. Opłaty za niewykorzystane zajęcia nie podlegają zwrotowi, ani przeniesieniu na kolejny miesiąc.

 

 
 

Publiczne Przedszkole im. Janusza Korczaka

ul. Żwirki i Wigury 8
Pruszcz Gdański

 
PPJK.png