Stare Miasto

sierpień 2019

 

WTOREK | 19.00 joga dla każdego w Zespole Szkół Łączności ZSŁ

CZWARTEK | 19.00 joga dla każdego w ZSŁ

Przerwa wakacyjna -15 sierpnia do 5 września włącznie! Od września nowy grafik - patrz KURSY.

JOGA DLA KAŻDEGO

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych praktykowaniem jogi, również dla osób początkujących. Poznasz na nich rozmaite sekwencje pozycji ze wszystkich grup asan (pozycji ciała - stojących, siedzących, skłonów, wygięć do tyłu i skrętów) równoważących ciało pod względem elastyczności i siły. Ponadto, nasze zajęcia są wzbogacone o elementy redukcji napięcia powięzionego ciała i rozwoju świadomości sensorycznej SATYA, głębokiego rozciągania Mindful Yin Yoga®, głębokiego relaksu Restorative Yoga® oraz praktyki uważności mindfulness.

Do grupy można dołączyć w każdej chwili; uczestników obowiązują miesięczne lub kwartalne karnety.

 

KURS DLA POCZĄTKUJĄCYCH W GDAŃSKIM TEATRZE SZEKSPIROWSKIM GTS

Na tym kursie krok po kroku dowiesz się, jak właściwie wykonywać podstawowe asany (pozycje ciała), aby wydobyć zdrowotne korzyści płynące z praktyki jogi. Zbudujesz równowagę i elastyczność. Rozwiniesz koncentrację i świadomość oddechu. ZAPISY

 

KURS DLA ŚREDNIO ZAAWANSOWANYCH W ZESPOLE SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI ZSŁ

Zajęcia dla osób z minimum 6 miesięczną regularną praktyką jogi. Poznasz nowe asany o wyższym stopniu trudności oraz zdrowotne aspekty mocniejszych wygięć w tył, głębokich skrętów i pozycji odwróconych.

Otworzyliśmy nabór na jesienną edycję kursów jogi na Starym mieście. Serdecznie zapraszamy. Zapisy rozpoczęte.

KURS MBLC, CZYLI ŻYCIE OPARTE NA UWAŻNOŚCI, W GDAŃSKIM TEATRZE SZEKSPIROWSKIM GTS

Mindfulness Based Living Course to proces zakorzeniania postawy uważności w codziennym życiu poprzez stopniowe nabywane umiejętności z zakresu podstawowych technik metody MBLC. Na kursie krok po kroku uczymy jak rozwinąć zdolność do rozpoznawania, uświadamiania sobie, wszystkiego, co dzieje się właśnie w naszym bieżącym doświadczeniu i świadomego odpowiadania na wszystko, co się ujawnia z życzliwością i współczuciem, uwalniając się od nawykowego myślenia czy reakcji. Kurs przeznaczony dla osób zarówno początkujących jak i wszystkich, które chcą ugruntować oraz pogłębić swoją praktykę.

Zakończyliśmy wiosenny kurs mindfulness w GTS. Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję.

 

Zapisy i prowadzenie:

Krysia Rybińska   + 48 510 672 569 | yoga.krysia@gmail.com

 
 
 

Zespół Szkół Łączności ZSŁ

Podwale Staromiejskie 51/52
Gdańsk

 
ZSL.jpg

CENNIK

Joga dla każdego:

Promocyjny karnet wakacyjny 280 zł | ważny od 25 czerwca do 13 sierpnia

pojedyncze zajęcia | 40 zł

karnet 4 zajęć | 110 zł

karnet 5 zajęć | 130 zł

karnet 6 zajęć | 150 zł

karnet 7 zajęć | 160 zł

karnet 8 zajęć | 170 zł 

karnet 9 zajęć | 180 zł

karnet 10 + | 190 zł

Powyższe karnety są ważne 30 dni od dnia zakupu, upoważniają do uczestnictwa w zajęciach Joga dla każdego prowadzonych w Gdańsku, we wszystkich lokalizacjach.

karnet OPEN kwartalny | 430 zł

Karnet OPEN upoważnia do uczestnictwa w zajęciach w grupach otwartych. Dodatkowo osobom zaawansowanym umożliwia wejście na kurs średnio zaawansowany. Ważny na Morenie i na Starym Mieście.

Dołącz do nas tam, gdzie w danym dniu jest Tobie najwygodniej. Opłaty za niewykorzystane zajęcia nie podlegają zwrotowi, ani przeniesieniu na kolejny miesiąc.