Stare Miasto

październik 2019

 

PONIEDZIAŁEK 19.45 kurs jogi od podstaw w GTS

WTOREK 19.30 kurs dla średnio-zaawansowanych w ZSŁ

ŚRODA 18.00 joga dla każdego w GTS | 19.30 kurs jogi od podstaw w GTS

CZWARTEK 19.30 kurs dla średnio-zaawansowanych w ZSŁ

JOGA DLA KAŻDEGO W GDAŃSKIM TEATRZE SZEKSPIROWSKIM GTS

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych praktykowaniem jogi, również dla osób początkujących. Poznasz na nich rozmaite sekwencje pozycji ze wszystkich grup asan (pozycji ciała - stojących, siedzących, skłonów, wygięć do tyłu i skrętów) równoważących ciało pod względem elastyczności i siły. Ponadto, nasze zajęcia są wzbogacone o elementy redukcji napięcia powięzionego ciała i rozwoju świadomości sensorycznej SATYA, głębokiego rozciągania Mindful Yin Yoga®, głębokiego relaksu Restorative Yoga® oraz praktyki uważności mindfulness.

Do grupy można dołączyć w każdej chwili; uczestników obowiązują miesięczne lub kwartalne karnety.

 

KURS DLA POCZĄTKUJĄCYCH W GTS

Na tym kursie krok po kroku dowiesz się, jak właściwie wykonywać podstawowe asany (pozycje ciała), aby wydobyć zdrowotne korzyści płynące z praktyki jogi. Zbudujesz równowagę i elastyczność. Rozwiniesz koncentrację i świadomość oddechu.

 

KURS DLA ŚREDNIO ZAAWANSOWANYCH W ZESPOLE SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI ZSŁ

Zajęcia dla osób z minimum 6 miesięczną regularną praktyką jogi. Poznasz nowe asany o wyższym stopniu trudności oraz zdrowotne aspekty mocniejszych wygięć w tył, głębokich skrętów i pozycji odwróconych.

Uprzejmie informujemy, że zakończyliśmy nabór na jesienne kursy jogi na Starym mieście. Serdecznie zapraszamy na kolejną, zimową edycję. A do tego czasu zachęcamy do wzięcia udziału w zajęciach Jogi dla Każdego, które prowadzimy w GTS.

KURS MBLC, CZYLI ŻYCIE OPARTE NA UWAŻNOŚCI W TEATRZE W OKNIE

Mindfulness Based Living Course to proces zakorzeniania postawy uważności w codziennym życiu poprzez stopniowe nabywane umiejętności z zakresu podstawowych technik metody MBLC. Na kursie krok po kroku uczymy jak rozwinąć zdolność do rozpoznawania, uświadamiania sobie, wszystkiego, co dzieje się właśnie w naszym bieżącym doświadczeniu i świadomego odpowiadania na wszystko, co się ujawnia z życzliwością i współczuciem, uwalniając się od nawykowego myślenia czy reakcji. Kurs przeznaczony dla osób zarówno początkujących jak i wszystkich, które chcą ugruntować oraz pogłębić swoją praktykę. ZAPISY

Zapisy i prowadzenie:

Krysia Rybińska   + 48 510 672 569 | yoga.krysia@gmail.com

 
 
 

Gdański Teatr Szekspirowski GTS

Wojciecha Bogusławskiego 1
Gdańsk

 
GTS.jpg

CENNIK

Joga dla każdego:

pojedyncze zajęcia | 40 zł

karnet na 4 zajęcia z rzędu | 110 zł

karnet na 8 zajęć z rzędu (dwa miesiące) | 200 zł

Dodatkowe karnety dla osób zaawansowanych:

karnet 5 zajęć | 130 zł

karnet 6 zajęć | 150 zł

karnet 7 zajęć | 160 zł

karnet 8 zajęć | 170 zł 

karnet 9 zajęć | 180 zł

karnet 10 + | 190 zł

karnet OPEN kwartalny | 430 zł

Karnety dla osób zaawansowanych ważne są 30 dni od dnia zakupu, upoważniają do uczestnictwa w zajęciach w grupach otwartych oraz wejście na kurs średnio-zaawansowany.

Opłaty za niewykorzystane zajęcia nie podlegają zwrotowi, ani przeniesieniu na kolejny miesiąc.